Без цукру, зі стевією!
ico Адреса: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13-А
ico Мова
ico
ico
ico
Товарів На суму
0 шт. 0.00 грн
Без цукру, зі стевією!
03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13-А
Повернутися до статей

Тренування і КЕТО-дієта

Існує безліч дієт для схуднення або підтримки необхідної маси тіла, які поєднуються з тренуваннями. Деякі з них приносять очікувані результати, інші є лише приводом для заробітку коучей і деяких дієтологів. Спершу розберемося, що таке кетоз і як він застосовується для цієї дієти.

Кетоз — цей нормальний стан організму, при якому рівень вуглеводів настільки низький, що організм починає споживати жири та білки для заповнення енергетичного балансу. Заповнення енергії відбувається внаслідок розщеплювання кетону і жирів — як наслідок, маса тіла знижується. Додаткове поєднання кето-дієти з фізичним навантаженням допомагає досягти кращого результату. Для того, щоб поєднання тренувань з кетогенною дієтою було безпечним і ефективним, згадаємо два важливих правила.

Правило 1: не можна виснажувати себе голодом

Кето-дієта ефективна не у разі тотального голодування, а лише в процесі зниження споживання вуглеводів в раціоні. Для контролю показників БЖВ створені спеціальні калькулятори, споживання макронутрієнтів, що допомагають виставити необхідний рівень. За допомогою їх можна налагодити якість харчування чи визначити необхідний рівень того або іншого макронутрієнту.

Тренування та КЕТО-дієта

Дієта припускає споживання їжі в тій кількості, в якій її вимагає організм, але з контрольованим змістом вуглеводів. Джерелом енергії стають такі продукти:

  • м’ясо і морська або океанічна риба;
  • олії;
  • насіння, горіхи;
  • яйця і сири;
  • зелені овочі без крохмалю.

Купуючи продукт, обов’язково подивіться на його харчову цінність вказану на етикетці — так простіше порахувати, скільки білків або жирів ви зможете отримати з нього, а також дізнатися, скільки калорій потрібно до щоденної норми з урахуванням навантажень.

Правило 2: Перейдіть на тренування зі зниженою інтенсивністю

Щоб закріпити результати зміни харчування, необхідно підтримувати м’язовий тонус шляхом спорту і силових тренувань. Оскільки кето-дієта є системою з виключенням енергетично важливої складової у вигляді вуглеводів, то варто потурбуватися про перехід на малоінтенсивні тренування, що не вимагають великих запасів глікогену в м’язах. Як показала практика, ефективнішими у такому разі будуть тренування з невеликим навантаженням на тіло і великими інтервалами між вправами та підходами.

У разі надмірного виконання важких вправ організм втрачає енергію і випробовуватиме серйозне виснаження. Зрештою ви не зможете добитися позитивного результату. Для виставляння курсу інтенсивності зайняття проконсультуйтеся зі своїм тренером або лікарем.

Не забувайте про силові навантаження

Час від часу варто і підвищувати навантаження на тіло, щоб зберегти м’язову силу і тонус. Це важливо, оскільки кето-дієта може забирати й м’язову масу, а силові тренування запобігатимуть цьому процесу, зміщуючи катаболізм у бік жирів. Варто використати легку або помірно важку вагу з великою кількістю підходів і періодами відпочинку між ними.

Уникайте підняття великої ваги або зайняття спортом з екстремально підвищеним навантаженням, оскільки такі дії мають підвищений ризик травматизації. Додамо, що найефективніші тренування підбираються індивідуально тренером, враховуючи особливості кожного організму.

Тренування та КЕТО-дієта

Коли людина виконує силові вправи день у день, то їй здається, що результат буде помітний через лічені дні. Насправді це не так — навіть в умовах звичайних тренувань. При дотриманні кето-дієти ймовірність втрати м’язової маси збільшується, що впливає на швидкість появи результату після тренування. Проте, якщо підійти до процесу без поспіху і правильно розрахувати усі навантаження, то результат буде помітним.

Коли можна вживати солодощі під час кето-дієти

Щоб досягти ефективного спалювання жирів, варто мінімально понизити показники споживаних вуглеводів. Але для тих, хто не представляє своє життя без солодкого і при цьому хоче схуднути, розроблені спеціальні рецепти кондитерських виробів. Так, існує продукція з великим змістом клітковини та мінімальною концентрацією вуглеводів, а також природні замінники цукру. До останніх відноситься стевія, також відома як дволисник солодкий.

За своєю природою стевія не містить вуглеводів, а також має мінімальні показники жирів і білків. За смаковими відчуттями вона солодше цукру в рази, що дозволяє використовувати продукт в якості підсолоджувача. Дволисник також є джерелом корисного набору амінокислот, мінеральних речовин, що позитивно впливає на нервову систему людини, зміцнює судинну стінку, нормалізує метаболізм. За допомогою стевії можна добитися зниження рівня глюкози в крові без зміни раціону хворого цукровим діабетом.

ico Наш інстаграм
×
Кошик