Без цукру, зі стевією!
ico Адреса: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13-А
ico Мова
ico
ico
ico
Товарів На суму
0 шт. 0.00 грн
Без цукру, зі стевією!
03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13-А

Про нас

ТОВ «СТЕВІЯСАН КОРПОРЕЙШН» – національний виробник продуктів здорового харчування на основі екстрактів стевії власного виробництва.

Ми присвячуємо себе розробці інноваційних продуктів, які відповідають динамічному та сучасному способі життя наших споживачів. Наші продукти не тільки вищої якості, але і виробляються на основі абсолютно безпечних процесів.

Компанію було засновано у 1993 році. Протягом більше ніж 25 років компанія виготовляє 100% натуральні цукрозамінники з лікувальними властивостями, кондитерські вироби, фіточаї під власними торгівельними марками «СТЕВІЯСАН» та «Корисна Кондитерська».

ТОВ «СТЕВІЯСАН КОРПОРЕЙШН» – це ультрасучасне підприємство з новим європейським обладнанням та інноваційними технологіями кондитерського виробництва.

Про нас

Компанія приділяє особливу увагу вибору сировини: усі солодощі виготовляються із 100% натуральних інгредієнтів, без синтетичних добавок або компонентів, які пройшли міжнародну сертифікацію.

Використання високоякісного какао-масла, відсутність цукру, корисна та солодка стевія – все це дозволяє по-новому відкрити смак справжнього шоколаду. У той же час компанія дотримується високих гігієнічних стандартів та ретельно перевіряє якість своєї продукції.

Асортимент продукції наших торгівельних марок приємно вразить різноманіттям та задовольнить потреби найвибагливіших споживачів та прихильників здорового харчування

Про нас

×
Кошик