Без цукру, зі стевією!
ico Адреса: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13-А
ico Мова
ico
ico
ico
Товарів На суму
0 шт. 0.00 грн
Без цукру, зі стевією!
03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13-А

Стевія

stevia

Stevia Rebaudiana Bertoni (двулістник солодкий) – унікальна південноамериканська багаторічна рослина сімейства складноцвітних.

Сама трава стевії солодша за цукор в 30 разів, а дітерпенові глікозиди (стевіозиди), що входять до складу трави, перевищують солодкість звичайного цукру в 300 разів, і є абсолютно безкалорійними. Тому стевія сьогодні є єдиним натуральним природним безкалорійним цукрозамінником.

До складу цієї унікальної рослини входять різні мінеральні сполуки, вітаміни, ефірні олії, амінокислоти, пектини та ін. У її складі містяться речовини, які в організмі людини виконують роль будівельних матеріалів для виробництва гормонів.

Унікальні лікувальні та смакові властивості Стевії, здатні відновлювати порушені обмінні процеси в організмі, нормалізувати рівень глюкози в крові та артеріального тиску, зміцнювати кровоносні судини, гальмувати зростання новоутворень, підвищувати енергетичний рівень, затримувати процеси старіння, захищати організм від шкідливого впливу навколишнього середовища, гармонізувати всі системи організму.

Родина стевії – Південна Америка, в основному виростає в умовах помірно вологого субтропічного клімату в Парагваї, Бразилії, Аргентині. У перекладі з мови племені майя, «стевія» – означає медова. Ще з давніх часів жителі Південної Америки використовували траву стевія у своєму харчовому раціоні.

stevia

Корисні компоненти трави стевія

ГЛІКОЗИДИ (стевіозиди, ребаудіозіди) – володіють гіперглікемічною дією, сприяють зниженню артеріального тиску, нормалізують функції імунної системи, надають репаративну і бактерицидну властивості, підвищують рівень біоенергетичних можливостей організму.

Стевіозиди. Їх містить тільки стевія. Це фітостероїди, або стероїди рослинного походження – біологічно активні речовини. За своєю структурою подібні зі стероїдами (гормонами) людського організму. Стевіозиди мають також потужну протизапальну та антибактеріальну дію. Захищають організм від шкідливого впливу стресу, що в свою чергу попереджає розвиток безлічі захворювань. Те, що стевіозид є прототипом жіночого гормону прогестерону, відіграє важливу роль у комплексному лікуванні жіночих захворювань, особливо при клімаксі, коли порушується гормональний баланс в організмі.

Флавоноїди (кверцетин, рутин) – зміцнюють судинну стінку, надають антиоксидантну дію;

Кверцетин – один з найвідоміших і ефективних рослинних біофлаваноїдів. Він запобігає окисленню холестерину – ЛПНЩ, тим самим знижуючи ймовірність тромбоутворення. Згідно з дослідженнями, прийом препаратів, що містять кверцетин, зменшує ризик розвитку захворювань ССС, інсульту. Крім того, кверцетин володіє антигістамінною дією, блокує вироблення гістаміну, серотоніну і лейкотриєнів; надає протизапальну дію за рахунок нормалізації вироблення в організмі кортизону; має антиоксидантну дію, блокує вільні радикали як екзогенного, так і ендогенного походження; гальмує процес старіння клітин шкіри, рогівки, міокарда.

Рутин – антисклеротичний елемент зменшує проникність і ламкість капілярів, оберігає від крововиливів, скорочує час згортання крові, посилює скорочення серцевого м’яза.

– Оксикоричні кислоти – нормалізують процеси травлення, перешкоджають зростанню патогенних мікроорганізмів;

Олігосахариди – володіють пребіотичною дією, що сприяє правильному травленню;

Мінеральні речовини (калій, кальцій, фосфор, магній, кремній, цинк, мідь, селен, хром) – нормалізують обмін речовин в організмі.

Пролін – допомагає у відновленні хрящових поверхонь суглобів, зміцнює зв’язки і серцевий м’яз, покращує стан шкіри, за рахунок збільшення продукції колагену і зменшення його втрати з віком.

×
Кошик