Без цукру, зі стевією!
ico Адреса: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13-А
ico Мова
ico
ico
ico
Товарів На суму
0 шт. 0.00 грн
Без цукру, зі стевією!
03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13-А

Повернення товарів

 

Умови обміну / повернення товарів

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 року № 172 – продукти харчування з нормальними термінами придатності і належної якості обміну та поверненню не підлягають.

Продукти харчування неналежної якості (браковані, зіпсовані) підлягають обміну та поверненню за умови недотримання продавцем умов продажу товару – якщо продукт був спочатку бракований, а не при транспортуванні або зберіганні на складах Перевізників.

Товари, які підлягають поверненню, неналежної якості – повертаються зручним для покупця способом, після узгодження з менеджером.

До товару або до посилці необхідно докласти чек або накладну товару, які підтверджують покупку в інтернет-магазині steviasun.com.ua.

Транспортні витрати оплачує відправник зворотного відправлення – ініціатор повернення.

Рекламні клієнтом грошові кошти за повернутий товар неналежної якості будуть повернуті покупцеві протягом 1-3х робочих днів з моменту отримання повернення на розрахунковий рахунок або карту Клієнта.

Для повернення коштів необхідно надати банківські реквізити Клієнта (номер карти, ПІБ власника АБО р / с, ПІБ власника, МФО банку, код ЄДРПОУ) на електронну адресу info@steviasun.eu і вказати в темі листа – “Повернення коштів за № замовлення”.

У будь-якому випадку, якщо у Вас виникли питання при отриманні або використанні продукції, купленої в інтернет-магазині steviasun.com.ua – будь ласка, телефонуйте нам за номерами:

(067) 538-19-16

або пишіть на нашу пошту info@steviasun.eu.