Без цукру, зі стевією!
ico Адреса: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13-А
ico Мова
ico
ico
ico
Товарів На суму
0 шт. 0.00 грн
Без цукру, зі стевією!
03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13-А
Повернутися до статей

Рівень PH при КЕТО дієті

Організм здається крихкою системою, на яку може впливати будь-який шкідливий чинник. Тим часом природа створила ідеальний комплекс систем, які контролюють баланс мікроелементів в тілі, тим самим запобігаючи захворювання, регулюючи роботу клітин і захищаючи здоров’я організму. Хорошим прикладом в цьому випадку будуть буферні системи крові — вони забезпечують нормальний рН баланс, не дозволяючи організму внаслідок складу раціону, режиму харчування чи іншим чинникам впасти в небезпечні для нього стани.

Що треба знати про рН баланс?

Буферні системи регулюють рівень рН. Це такий показник кислотності, який можна представити у вигляді шкали старих вагів з важком. Знаходячись посередині — на показнику 7 з 14 — рН баланс абсолютно нейтральний. Як тільки він зміщується хоч би на дві десятих в одну зі сторін, середовище стає або лужним, або кислотним. 14 тут — самий лужний показник, хоч і його неможливо зустріти в людському організмі, а одиниця — найкисліший.

Для кожного середовища — соку в шлунку, сечі, крові або слини — характерна своя норма рН. Для шлункового соку загальна кислотність в рН до двох-двох з половиною вважається нормою — тільки у таких умовах можна ефективно розщепнути білки, мінеральні елементи й вітаміни, при цьому активно борючись зі сторонніми бактеріями й токсинами.

Рівень PH при дієті КЕТО

Буферні системи крові вважаються найважливішими — вони забезпечують злегка лужний показник 7.3-7.45. Це дуже вузька рамка, вихід за межі якої може мати неприємні для людини наслідки — тому над балансом електролітів в крові працюють декілька буферних систем.

Для сечі й слини діапазон рН буде більше — від кислих 4.5 до лужних 8. Тут все регулюється харчуванням, періодом доби та іншими чинниками.

Якщо говорити про порушення кислотно-лужного балансу, то їх в контексті харчування може бути два основні види:

  • метаболічний алкалоз — зміщення показника в лужне середовище;
  • метаболічний ацидоз — відповідно, закисляння крові.

Обидва ці стани можуть бути компенсованими й декомпенсованими, причому різниця буде усього лише у двох десятих від показника. Щоб тримати цю крихку рису під контролем, у нашого організму є декілька буферних систем крові — фосфатна, карбогідратна, гемоглобінова й інші.

При вираженому алкалозі з’являється неконтрольована блювота, слабкість, ураження дихання, тоді як для ацидозу характерна діарея, тахікардія і підвищення частоти дихання. Загалом, є усі причини підтримувати баланс електролітів і не допускати критичних станів.

А ось користуватися наявністю в організмі відразу декількох буферів дуже навіть корисно — невелике зміщення показника рН у бік олужнення, хай і ненадовго, запускає процеси регенерації клітин, запобігаючи їх окисленню — відмінна профілактика онкологічних захворювань і запальних процесів в організмі.

рН баланс і кето-дієта

Те, яким здається продукт на смак, мало впливає на те, в яку сторону він зрушує кислотно-лужний баланс. Закисляння при переварюванні легко може розщепнути складний кислотний продукт декілька простих і лужних, і навпаки. При дотриманні кето-дієти це стає особливо важливим, оскільки сам стан кетозу за відсутності глюкози зрушує показник у бік ацидозу — кетонові тіла, на які розпадаються білки, якраз мають високу кислотність.

Зовсім високих рівень кетону в крові — скажімо, 7-10 ммоль/літр — це вже кетоацидоз. За симптомами він схожий зі звичайним метаболічним ацидозом, тільки додатково супроводжується судомами — часто такий стан спостерігається у людей з інсулінозалежним цукровим діабетом, якщо вони не отримають вчасно дозу інсуліну. Кетоацидоз, як і будь-який ацидоз, може швидко перейти в ацидотичну кому, тому на кетогенній дієті особливо важливо вибирати продукти, які окрім підтримки кетозу також будуть і олужувати.

Рівень PH при дієті КЕТО

Тут є і хороша новина: жири в цьому плані нейтральні, оскільки не розчиняються у воді та в принципі не можуть впливати на кислотність рідин — продукти з їх переважанням з цієї причини зважають найкориснішими.

Добре олужують багато зелених овочів і трави, а ось молочка і деякі ягоди — навпаки, характерні закислянням в шлунку, як і будь-які продукти з кальцієм в складі. Захоплюватися лугами теж не варто — алкалоз не менш неприємний і небезпечний, ніж кетоацидоз, тому упаковку з содою можна сховати чимдалі.

Складаючи раціон, не забувайте і про здоров’я — у складі блюд має бути досить кількостей продуктів як з лужними та кислотними властивостями, так і з нейтральними. Обмежуючи себе в глюкозі на кето-дієті, пам’ятайте, що кетонові тіла, що виділяються, мають тенденцію до закисляння, тому лужні продукти й мінеральні лужні води теж мають бути присутніми в раціоні.

ico Наш інстаграм
×
Кошик