Без цукру, зі стевією!
ico Адреса: 03039, м. Київ, вул. Голосіївська, 13-А
ico Мова
ico
Товарів На суму
0 шт. 0.00 грн
Без цукру, зі стевією!

Про нас

stevia

Про нас

«СТЕВІЯСАН КОРПОРЕЙШН» – національний виробник продуктів здорового харчування на основі екстрактів стевії власного виробництва.

Компанію було засновано у 1993 році. Протягом більше ніж 20 років компанія виготовляє 100% натуральні цукрозамінники з лікувальними властивостями, фіточаї, кондитерські вироби під власними торгівельними
марками «СТЕВІЯСАН» та «Корисна Кондитерська».

Місія компанії – виготовлення та введення в раціон продуктів харчування, спрямованих на нормалізацію обмінних процесів, для оздоровлення організму.

Головна мета компанії – забезпечення населення України та інших країн продуктами харчування на основі екстрактів стевії – 100% -х натуральних природних цукрозамінників з трави стевії, що володіють оздоровчими, дієтичними і лікарськими властивостями, здатними регулювати обмінні процеси в організмі, стимулювати роботу ферментних систем, відновлювати сили після фізичних навантажень.

Асортимент продукції наших торгівельних марок приємно вразить різноманіттям та задовольнить потреби найвибагливіших споживачів та прихильників здорового харчування.

 

stevia

Кафе «Корисна Кондитерьска»

Корисна Кондитерська від СТЕВІЯСАН – це затишне кафе з авторським дизайном інтер’єру, який поєднує французький прованс і по-справжньому домашню атмосферу. А головне – це місце, де створюються солодощі з натуральних компонентів, без додавання цукру, на основі екстрактів стевії «Стевіясан».

Корисна кондитерська це поєднання європейської кухні та вишуканих авторських десертів, оригінальні торти за Вашим індивідуальним замовленням, без цукру, з додаванням органічних фруктових соків і екстрактів.

Вже понад чотири роки ми працюємо для задоволення найвишуканіших смаків наших улюблених клієнтів. Казковий світ корисних солодощів  нікого не залишить байдужим.

Кондитерська-кафе «Корисна Кондитерська від СТЕВІЯСАН»
м. Київ, вул. Голосіївська, 13-А.

Режим роботи: пн-нд з 10-00 до 22-00 (без обідньої перерви та вихідних).

тел .: (044) 525-72-32
www.k-k.com.ua